Galerie/Obrazy

Motto: Místo plakátu originál

  • Každý byt si zaslouží alespoň jedno originální dílo. Populární plakáty jsou fajn, ale… je jich tolik stejných.
  • Zkuste vnést do svého domova kousek jedinečnosti. Žádný můj obraz není stejný.
Tajemný řebříček lékařský
akryl na plátně,70 x 50 cm
cena: 1700 Kč
Řebříček je ženskou bylinou, určitě tedy potěší i jako dekorace. Dovedu si obraz představit jak v obývacím pokoji, tak třeba v ložnici.
Kakost
akryl na plátně, 70 x 50 cm
cena: 1700 Kč
Kakost svými drobnými kvítky navozuje atmosféru procházky polní cestou za letního podvečera. Máte-li doma vymalováno jemnou či ostřejší žlutou, obraz jistě upoutá pozornost. Naopak v jemných pastelových tónech zelené či modré, hezky doplní interiér.

Dům růžových snů
akryl na plátně, 50 x 50 cm
cena: 1500 Kč
Dekorace vhodná do dětského pokoje, ale nejen tam. Vynikne i v dámské ložnici, nebo přivítá příchozí do vašeho domu. Plátno má vhodný rozměr pro menší chodbu. Může být  i vhodným dárkem např. při první návštěvě novorozené holčičky.

Mihotavé traviny v modrozeleném oparu
akryl na plátně, 70 x 50 cm
cena: 1700 Kč
Potřebujete vnést do domu nádech přírody? Pak pohled na jemně naznačená stébla ohýbajících se stvolů trav vás přenesou na ranní louku. Dekorativní obraz můžete pověsit tam, kde potřebuje ladit do modré a zelené, nebo naopak vytvořit kontrast se žlutou. Určitě nikoho neurazí v chodbě, zimní zahradě nebo nad jídelním stolem. Nebála bych se jej díky použitým modrozeleným odstínům dát ani do větší koupelny, která je laděná do bílé nebo do výše uvedených studených tónů.

Rostlinné siluety na růžovém pozadí
akryl na plátně, 70 x 50 cm
cena: 1700 Kč
Dekorativní obraz do dívčí ložnice nebo hostinského pokoje. Hodí i tam, kde je potřeba oživit interiér barevným akcentem.

Technické informace

  • Používám standardizované rozměry pláten pro dostupnější cenu rámování. Obvykle se jedná o obdélník 50 x 70 cm nebo čtverec 50 x 50 cm. Umělecké plátno je napnuto na dřevěném rámu.
  • Zarámování do bílého rámu mohu zajistit za příplatek.
  • Obrazy mohu zaslat kurýrní službou pečlivě zabalené do bublinkové folie a kartonového přebalu.
  • Protože fotografie mohou odstíny barev na obrazech mírně zkreslit, ochotně zašlu další fotografie. Stačí se mi ozvat na skola.sylhora@gmail.com

Žádné komentáře:

Okomentovat